Het is een veilige manier om nu alvast kennis te maken met iOS 7, met de mogelijkheid om terug te gaan naar de laatste versie van iOS 6! Ik leg het allemaal uit in mijn video handleiding.
Voordat je gaat installeren is het wel belangrijk dat je alvast iOS 7 beta downloadt, zodat je na het zien van mijn handleiding zelf direct aan de slag kan.
Heb je beta 3 al op je iDevice staan, dan heb ik hier een instructie om veilig zonder UDID te upgraden naar beta 4. Je hebt dus géén developers account nodig!
Lees snel verder om veilig te installeren en vind enkele antwoorden op de meest gestelde vragen.
Update: graag naar iOS 7 beta 5 download artikel gaan.
Inhoudsopgave
iOS 7 Installeren | iOS 7 upgraden van vorige beta |
iOS 7 beta 4 downloaden | iOS 7 downgraden naar iOS 6 |
iOS 7 installatie voor Windows | Vraag & Antwoord |
iOS 7 installeren
In deze video toon ik hoe je iOS 7 kunt installeren op je iPhone, iPad of iPod 5e generatie. Hieronder vind je de download links.
Bekijk mijn video op Youtube. Voor het ideale formaat adviseer ik full-screen te kijken op HD. Klik hier of bekijk ‘m hieronder.
Onder de video staat meer informatie die je op weg helpt!
Mocht iTunes 11.1 beta nodig zijn voor installatie van beta 4, dan kan je die enkel voor Mac vinden: hier
Als je er wat aan hebt gehad, apprecieer ik een beloning door hieronder het artikel te liken. Thanks en succes!
Hou er rekening mee dat de beta-versies eigenlijk bedoeld zijn voor ontwikkelaars die weten waar ze mee bezig zijn. Zou deze handleiding leiden tot problemen, dan had ik het niet geschreven, want uiteindelijk is mijn doelstelling je te helpen meer uit je gadgets te halen!
iOS 7 beta 4 downloaden
Download dit bestand naar een locatie op je computer, zodat je het bestand makkelijk terug kan vinden! Het bestand verschijnt niet automatisch in iTunes, je moet dus zelf verwijzen naar de locatie van dit bestand op je computer!
Voor Mac zul je het gedownloade dmg-bestand moeten openen en dan zie je het ipsw-bestand staan. In iTunes verwijs je dus naar dit ipsw-bestand.
Voor Windows gebruikers staat hieronder extra informatie!
Gebruik het liefst Google Chrome of Firefox om de bestanden te downloaden!
iPad 4
iPad 4e generatie WiFi (model A1458): hier
iPad 4e generatie WiFi + 3G (model A1459): hier
iPad 4e generatie CDMA (model A1460): hier
iPad 3 / de nieuwe iPad
De nieuwe iPad WiFi (iPad 3): hier
De nieuwe iPad GSM (iPad 3): hier
De nieuwe iPad CDMA (iPad 3): hier
iPad Mini
iPad Mini WiFi (model A1432): hier
iPad Mini WiFi + 3G (model A1454): hier
iPad Mini WiFi + CDMA (model A1455): hier
iPad 2
iPad 2 Wi-Fi (Rev. A): hier
iPad 2 Wi-Fi: hier
iPad 2 Wi-Fi + 3G (gsm): hier
iPad 2 Wi-Fi + 3G (cdma): hier
iPhone 5
iPhone 5: (model A1428): hier
iPhone 5: (model A1429): hier
iPhone 4s
iPhone 4S: hier
iPhone 4
iPhone 4 (gsm Rev A (8GB): hier
iPhone 4 (GSM): hier
iPhone 4 (CDMA): hier
iPod touch 5e generatie
iPod touch (5e generatie): hier
Windows installatie
De bestanden die je downloadt zijn ingepakt in een voor Apple (Mac) geschikt voormaat ‘DMG’. Dit is een soort ‘zip’-bestand.
Er zijn 2 manieren om dit bestand op Windows gebruiksklaar te maken:
- Hernoem het ‘dmg’-bestand naar ‘ipsw’.
- Gebruik 7zip om het bestand uit te pakken.
Indien je het dmg-bestand wil hernoemen, dan zul je de ‘extensie’, dus het deel ná de punt in de hele bestandsnaam moeten wijzigen naar ‘ipsw’ ipv van ‘dmg’.
Voorbeeld: IBETADOWNLOAD ios_7_beta_4__iphone_4_gsm__11a4435d.dmg => wijzig je naar IBETADOWNLOAD ios_7_beta_4__iphone_4_gsm__11a4435d.ipsw
Er mag dus niet IBETADOWNLOAD ios_7_beta_4__iphone_4_gsm__11a4435d.dmg.ipsw staan, want dan werkt het niet.
Een andere manier is via 7Zip:
Op Windows kun je het gedownloade dmg-bestand uitpakken met 7Zip. Je krijgt dan een IPSW-bestand en die heb je nodig om in iTunes te laden, zoals ik op de video laat zien. Lees onderstaande instructie.
Extra informatie voor Windows gebruikers met 7zip:
Indien je het hebt uitgepakt, dan kun je een aantal bestanden te zien krijgen, zie hieronder:
Rechter-klik het bestand ‘2.hfs’ aan en druk vervolgens op ‘Uitpakken naar’ of ‘Extract to’. Je moet wel 7zip hebben geïnstalleerd om deze optie te zien.
Als je dat gedaan hebt, zie je een mapje en daar zit het IPSW-bestand in voor jouw iDevice.
Vervolgens verwijs je in iTunes naar dit bestand, door de ‘Shift’-toets ingedrukt te houden en dan te klikken op de ‘Update’-knop. Onthoud dus waar het mapje staat dat uit ‘2.hfs’ komt of verplaats deze naar een makkelijke locatie, zoals het Bureaublad. Succes!
iOS 7 beta upgraden
Heb je nu al iOS 7 beta 3, dan kan je via ‘de lucht’ upgraden. Dat is het zogenaamde over-the-air (OTA) upgraden. In mijn artikel hoe je van beta 1 naar beta 2 kon upgraden via OTA, laat ik zien hoe dit precies werkt. Dit principe werkt ook voor beta 3 naar beta 4, dus doe er je voordeel mee, want het scheelt je heel veel tijd :)
Tip: ik ondervond problemen met OTA als ik het via mobiel internet wilde downloaden, de server toonde dat er geen update was. Download het bestand daarom via WiFi. Voordeel is dat je bundel ook ontlast wordt :)
iOS 7 downgraden naar iOS 6
Voor een goede installatie van iOS 7 beta, zul je de stappen in de video echt precies zo moeten uitvoeren, omdat je anders te zien kan krijgen dat je geen developer bent. Dit probleem ontstaat als je niet op de ‘Update’-knop gedrukt hebt, maar op de ‘Herstel’-knop.
Je zult je telefoon moeten resetten, door iOS 6 er weer op te zetten. Ik heb daar een artikel met video-handleiding over geschreven, die je op weg helpt om opnieuw te beginnen. Het is dan weer mogelijk om opnieuw iOS 7 te installeren.
Een andere manier om wat vreemde zaken op te lossen is, door de Home-knop en de Power-knop gezamenlijk/tegelijk ingedrukt te houden tot je telefoon uit gaat. Daarna kun je de iPhone weer vertrouwd opnieuw op starten.
Vraag & Antwoord
V: Ik krijg de melding te zien dat ik geen developer ben. Kan ik iOS 7 installeren? En hoe kan ik nu terug naar iOS 6?
A: Omdat je niet op de ‘Update’-knop gedrukt hebt, krijg je deze melding te zien. Je hebt op de ‘Herstel’-knop gedrukt. Lees mijn artikel met vide0-handleiding hoe je terug kan gaan naar iOS 6. Daarna kun je opnieuw proberen iOS 7 te installeren via dit artikel. Je hoeft dus géén developer te zijn, zo lang je de instructies volgt in dit artikel :)
V: Er gebeuren rare dingen met mijn iPhone. Kan ik terug naar iOS 6?
A: Natuurlijk, geen probleem. In mijn artikel met vide0-handleiding laat ik zien hoe je terug kan naar iOS 6.
V: Mijn scherm staat op zwart, wat kan ik proberen?
A: Probeer de Home-knop en Power-knop tegelijk ingedrukt te houden voor ongeveer 6 a 7 seconden, waarna je iPhone opnieuw zal opstarten.
V: Ik krijg rare bestanden te zien na het downloaden, waar ligt dit aan?
A: Er zijn reacties binnengekomen van gebruikers die melden dat Internet Explorer en Safari problemen kunnen geven via de download-service van Mega. Ik adviseer daarom om Google Chrome of Firefox te gebruiken.
V: Als de officiele versie van iOS 7 uit komt, kan ik dan upgraden?
A: Hoogstwaarschijnlijk wel. Je zal dan eerst moeten downgraden naar iOS 6, wat ik in mijn artikel met vide0-handleiding laat zien, en dan kan je probleemloos upgraden naar iOS 7 official. Dit is de procedure zoals die altijd geweest is voor de vorige beta versies.
V: Kan ik mijn back-up terug zetten als ik van iOS 7 terug ga naar iOS 6?
A: Omdat je met iOS 7 een back-up maakt met een versie die nieuwer is dan iOS 6, zal iTunes een melding geven je back-up te nieuw is voor iOS 6. Mijn advies is om gewoon een back-up te maken van iOS 6, die ergens bewaart en vervolgens die later eventueel kan gebruiken bij een downgrade naar iOS 6. Dit zal dan niet de meest recente back-up zijn, maar het is beter dan geen back-up :)
V: Wat zijn de nieuwe features in iOS 7 beta 4?
A: Op iPhoneclub.nl kun je in dit artikel meer vinden over de ontdekte features.
Beta 5 artikel staat online, graag daar verder gaan!
Ga naar http://www.gadgetgoeroe.nl/handleidingen/ios-7-beta-5-download/
Ik heb ios 7 beta 4 op mijn iphone 5..maar kan nog steeds niet updaten naar beta 5..waar kan het aanliggen??
probeer even via wifi verbinding te maken, en dan nogmaals kijken of er een update is. Het zal nu overigens ook druk zijn, dus het kan even duren :)
Ja ik heb wifi aan..had hem 1 uur geupdate naar beta 4…zou het daaraan liggen?
Denk overbelasting. Probeer het straks nog eens :)
Kunt u misschien ook weer de downloadlinks in een post plaatsen?
Zekers! Ben bezig met een nieuw artikel :)
Zag net dat beta 5 al uit is iemand ervaring met updaten naar beta 5
Wij hebben ook net geupdate en geen problemen ondervonden.. Gr
Ik update nu :)
Werkt weer goed :)
Voor iphone 4s gebruikers die dezelfde fout krijgen namelijk: Firmaware niet compatible. Eerst Beta 3 instaleren en daarna update naar beta 4
Dank voor de hopelijk nuttige tip voor anderen!
hoi ik heb het nog een keer gedaan maar dan op een mac en hij doet het nog steeds niet
Geen idee wat er bij jou speelt.
In aanvulling op het vorige: ios7 werkt prima, alleen kan ik geen apps meer installeren en/of updaten. Lijkt me logisch, kan ik me bij Apple nog aanmelden om wel te mogen updaten… Hoe dan ook, eind september is ios7 er gewoon en dan kan het gewoon wel. Nogmaals: goed werk Roeland!
Ik kan gewoon apps installeren en updaten. Werkt het bij jou nog steeds niet?
Roeland, top dank je wel!
Graag gedaan! :)
Werkt perfect Roeland! Bedankt voor de goede tutorial!
Kan ik straks op dezelfde manier naar beta5? of zelfs via OTA?
Graag gedaan :)
Die kans is heel groot van wel ja, via OTA, want zo is het bij mij tot nu toe elke keer gelukt.
Krijg hier de melding dat de firmware niet compatible is helaas.
Iphone 4s btw
BTW een iphone 4s
Hoi,
Ik heb zojuist iOS 7 geïnstalleerd op m’n iPhone 4. Alles werkt prima! Thanks voor de goede handleiding! :)
Leuk om te horen! :)
hoi mag ik vragen hoe je dit gedaan hebt want bij mij lukt het niet
Hi… Ik heb eerst het bestand iPhone 4 (GSM) gedownload en vervolgens de stappen in de video gevolgd. Hoop dat ’t jou ook lukt! Gr.
ik heb een iphone 5, als ik deze software download loopt hij vast bij het laadscherm met het apple logo erboven, ik heb de iphone terug gezet op ios6. nog een keer proberen hopen dat hij niet vast loopt?
Het kan even duren waardoor je misschien de indruk krijgt dat het vast loopt. Ik zou het gewoon afwachten, kan een minuut of 10 duren.
Dus probeer het anders nog eens? :)
IOS7 beta 4 ging tot 2 keer niet goed op een iphone 4S
het laadbalkje bleef maar hangen.
uiteindelijk beta 3 geïnstalleerd deze ging helemaal goed.
daarna geüpgraded naar beta 4.
misschien heeft iemand anders nog iets aan deze tip.
1 nadeel, bij mij herkent iTunes de telefoon nu niet meer. Hij vraagt telkens om hem opnieuw aan te sluiten.
bedankt voor je duidelijke handleiding!
heb het ook op facebook gepost, hopelijk vinden zo nog meer mensen je site.
vr groet,
martin
Graag gedaan en dank voor het verder posten op je FB! :)
Toch blijf ik het vreemd vinden waarom het bij sommigen niet lukt :(
Het lijkt tot nu toe alleen bij Windows 7/8 voor te komen en sommige bestanden. Wat is jouw setup qua computer e.d.?
Werkt jammer genoeg ook niet bij mij :( hij blijft nog steeds aan geven dat et filmwarebestand niet compitabel ia
Ik wil je graag helpen, maar heb je meer info voor me?
Windows 8 gebruik je, hebt een 4s. Ik heb de link nl. al een keer aangepast en bij iemand anders is het toen wel gelukt.
Weet je zeker dat je het volledige bestand gedownload hebt? Zou je het anders eens in een andere browser kunnen downloaden, zoals de laatste versie van Firefox?
Tot slot is het belangrijk om de laatste versie van iTunes op je pc te hebben. Ik hoor graag of het jou verder hielp.
Ik heb de laatste versie van itunes en firefox maar het werkt nog steeds niet. Ik heb verder een samsung laptop en ios 6.1.3 geinstaleerd op mn iphone en ik heb alle stappen precies gevolgd maar het werkt niet. Ik heb ook van andere sites ios 7 beta 4 gedownload en die deden het ook niet en ik heb eerdere versies gedownload van ios 7 en die deden et ook niet
Ok bedankt voor je terugkoppeling. Ik zie meer reacties van de 4s die niet lukken. Ik heb geen idee :(
Ik heb net van een andere site iOS 7 beta 3 gedownload en die doet et nu loop ik alleen nog tegen een 3194 foutmelding aan in iTunes
Iphone 4(gsm) geeft dezelfde melding. Niet compitabel. werkt op windows 7
Hoi,
Ik heb het bestand voor de iphone 4s gedownload maar hji geeft aan dat het filmwarebestand niet compitabel is (ik heb .dmg al veranderd naar .ipsw) en ik heb het bestand al opnieuw gedownload maar hij geeft nog steeds dezelfde melding.
PS. ik gebruik windows 8
De download voor de ipad2 rev a blijft steeds hangen op 88% en loopt dan niet meer door. Kun je eens naar de link kijken?
Je zult het in een andere browser moeten proberen. Ik heb geen invloed op de dienst van Mega. Gebruik de laatste versie van Firefox eens?
waarom zou je een beta versie jailbreaken is toch al tijdelijk?
Nog even 1 vraagje :), kan ik ‘m nu ook jailbreaken? Zo ja….heb je dan ook een link? Alvast bedankt!
Vanaf het strand…
Nope. Ze komen nooit met een jailbreak tijdens beta.
Oke bedankt :). Alleen heb ik trouwens nu wel een klein probleem met m’n muziek. Als ik nu met iTunes wil synchroniseren zegt hij dat er een andere iPhone gekoppeld staat en dat ik die van mij eerst moet wissen en dan gaat hij hij m synchroniseren met m’n iTunes bibliotheek….maar als ik dat doe dan ben ik m’n ios7 toch kwijt???
Thnx!
Nope, je raakt ios7 niet kwijt. :)
Ik heb mijn iPhone en iPad van iOS7 voorzien en het werkt perfect. Duidelijke instructie zodat zelfs ik het snapte ;-) Ik heb ook een downgrade op een iPhone uitgevoerd omdat mijn vrouw het nieuwe iOS niks vond. Ging helemaal prima, alleen nadat ik de backup vervolgens had teruggezet werden niet alle apps die er voorheen op stonden (en ook bij iOS7) opnieuw geinstalleerd. Vreemd, maar niet onoverkomelijk.
Tot slot nog een vraagje, heb je ook een handleiding en download voor Mavericks op mijn MacBook Air?
grtz.,
Hans.
Leuk om te horen, daar doe ik t voor. :)
Laat dat nou net mijn volgende artikel worden volgende week… ;)
Goedemorgen, ik heb een iPhone 4s en ik heb het bestandje gedownload voor de juiste iOS 7 installatie. Maar wat ik ook probeer iTunes blijft aangeven dat de firmware niet geschikt is voor mijn iPhone. Ik heb het dmg bestand veranderd en dat werkte niet. Toen heb ik het met zip7 geprobeerd en dan blijft het zelfde probleem zich voordoen. Ik heb de nieuwste ios6.1.3 en de nieuwste iTunes….wat kan ik nu nog proberen? Alvast bedankt Clina
Ik heb de 4s-link aangepast. Kun je misschien het bestand opnieuw downloaden met het nieuwe bestand?
Gedaan en gelukt! Super bedankt! Ben er heel erg blij mee :):)
Cool dat het nu wel werkt!
Mijn iphone 4s is opnieuw opgestart en doet er nu heeeeeel lang over om te laden, die laadbalk blijft maar leeg met een minuscuul wil streepje. Al 2x opnieuw opgestart. Wat nu?
Ik heb de 4s-link aangepast. Kun je het opnieuw downloaden en opnieuw proberen? Ik hoor graag of dat lukte.
hoi ik heb een iphone 4 model a1332 en ik heb de gsm verzie gedownload en ik heb de naam verranderd en er kwam en lego blokje maar toen ik wou update zegt hij dat de fimwarebestand niet compatibel is. en ik heb een windows 7 laptop
Ik heb de link naar de iPhone 4 gsm aangepast, kan je het opnieuw proberen?
ik heb hem opnieuw gedownload en het werkt nog steeds niet wat kan ik er nog aan doen zou het kunnen dat je eerst beta 1 moet hebben
Ok done. hernoemen werkte niet melding ‘niet compatibel’ dus optie 2 7zip en dat werkte super hij is al opgestart nette uitleg en video dank je wel hier voor..
Top, dank voor de feedback :)
Hi,
Het gaat hier even om de iPad 2 ik heb net de ( iPad2,1_6.1.3_10B329_Restore..ipsw) binnen voor het geval…
En ben aan het downloaden van (iOSDay.com_ios_7_beta_4__ipad_2_wifi__11a4435d.dmg) hoe zal ik hem hernoemen in ipsw??
mijn statusbalk liep vast.. ca een uur gewacht, maar bleef dezelfde status, vervolgens gereset.. hij is nu via itunes e.e.a. aan het herstellen. enig idee wat dit kan zijn? kan ik het opnieuw proberen?
ik heb een iphone 5 en heb de upgrade uitgevoerd met model A1429, ofwel het ispw bestand. dank en groet
Je zou het idd opnieuw moeten kunnen proberen. Ik hoor graag of dat gelukt is!
Had ik ook! Ben hem nu aan het herstellen via itunes. Wacht op een reactie van jouw vraag en dan bekijk ik of ik het nog eens probeer.. Of gewoon wacht tot het najaar :)
Ik heb een Iphone 5. Heb precies hetzelfde probleem als Shanna. Laptop draait op Vista.
Fysiek achterop je iPhone staat het model. Kans is groot in jouw geval dat je de A1429 moet downloaden.
OK. Kun je zorgen dat je de laatste versie van iTunes gedownload hebt? En daarnaast heb je ook de laatste iOS versie nodig, 6.1.4. dus.
Beste Roeland,
Ik heb beide geprobeerd. Telkens hetzelfde probleem.
ik heb een iphone 4 (GSM) en windows 7 laptop,
heb het bestand in 7zip uitgepakt.
maar als ik dan in itunes het mapje aanklik staat er dat het fimwarebestand niet compatibel is.
Ziet het bestand dat je hebt uitgepakt er uit als zo’n lego-blokje?
dit is de volledige naam : iPhone3,1_7.0_11A4435d_Restore ,
maar als ik het uitpak in 7zip staat er wel .ipsw achter.
ja! ik probeer het bestand nu nog een keer uit te pakken, kijken of die het op de een of andere manier het dan wel doet.
Hmm.. kun je de andere 2 iPhone 4-bestanden eens proberen? Dus op dezelfde manier uitpakken zodat je dat lego-blokje krijgt.
Dat kan niet fout gaan, iTunes zal dezelfde melding geven als het bestand niet goed is. Ik hoor graag welke wèl kon laden :)
ik heb itunes nog een keer nagekeken en die draait echt op de laatste versie,
ik ga nu de andere 2 iphone 4 bestanden proberen. eens kijken of dat werkt.
Ik heb een nieuwe versie van de iPhone 4 GSM geplaatst. Ik hoor graag of dat lukte.
bij mijn iphone 5 zei itunes dat er een onbekende fout was opgetreden en dat mijn iphone in de herstelmodus zat. wat ging er fout?
Had je een jailbreak? Heb je het opnieuw geprobeerd en lukt het dan wel?
ik heb geen jailbreak, zal ik het opnieuw proberen?
Graag, ik hoor dan ook graag of ’t gelukt is.
Hier het zelfde..
iPad 3e Gen. WiFi
iPhone 4S
WIndows 8 x64, met de laatste versie van iTunes..
Krijg de melding (na het hernoemen van de bestanden) dat het niet compatible is.
:) mooi zo. Ik wilde net vragen, want je moet dit zien.
Alleen met dat bestand kun je (in dit geval de iPad 3 wifi) updaten. Al het andere leidt tot het niet laden van het update-bestand.
Klopt dat zag ik ook, had namelijk enkel de extensie veranderd van dmg naar ipsw.
Maar het werkt, en daar gaat het immers om :)
Yep. Veel plezier!
Bij mij geeft hij continu aan dat het bestand niet compatibel is ???
Om je te kunnen helpen heb ik meer info nodig. Dus welke idevice gebruik je, welk bestand heb je gedownload? Gebruik je windows, zo ja, welke versie?
bij mij dus ook ook al verander ik de naam
Iphone 5 blijft hangen op het laadscherm (met apple logo) nadat itunes de melding geeft dat de iphone opnieuw opgestart wordt, wat te doen??
Graag even de home en powerknop tegelijk ingedrukt houden voor tien seconden.
het is me gelukt maar als ik op die 2.hfs druk krijg ik geen uit pakken of extract to er te staan
ik heb de naam al keer verander en toen zei hij nog steeds hetzelfde heb ook nagekeken of hij klopte en had een iphone gsm
wat geberued er met mijn iphone als de nieuw beta versie uitkomt? zal die dan op lock springen en dat ik hem niet meer kan gebruiken?
Tot nu toe kon elke beta geupgrade worden via de ‘over-the-air’ update. Dus het lijkt me niet waarschijnlijk dat er een ander mechanisme door Apple gebruikt gaat worden.
ok bedankt! fijn dat er zo snel gereageerd word… (duimpje)
weet iemand hoe je het moet uitpakken met 7zip?!
Als je 7zip geinstalleerd hebt, kun je het gedownloade dmg-bestand rechterklikken en dan op ‘uitpakken’ drukken. Dan krijg je de bestanden te zien, waar ik het in het artikel over heb.
Je kan het ook makkelijker maken door de naam te wijzigen van het gedownloade dmg-bestand, ‘dmg’ te verwijderen (na de punt) en dan daarvoor in de plaats ‘ipsw’ te zetten. Dan druk je op ‘enter’.
Ik had ios 7 op mijn iPhone geïnstalleerd maar dan krijg ik in beeld dat ik een ios developer account nodig heb hoe kan ik ios installeren zonder account?
graag even in de Vraag & Antwoord bekijken, daar wordt deze vraag beantwoord :)
ik heb een iphone 4 gsm en heb die dus gedownload maar als ik dat op itunes wil doen dan zegt die dat de iphone niet kan worden bijgewerkt omdat de firmwarebestand niet compatibel is, kan ik dit oplossen?
heb je het bestand dat je gedownload hebt, uitgepakt, zoals ik beschreven heb in mijn artikel?
nee dat was ik vergeten maar het lukt me niet om het bestand uit te pakken met 7zip ik krijg wel een ipsw bestand maar ik kan niet naar die 2 hfs enzo die je moet krijgen of weet niet waar ik die kan vinden
Werkt perfect! Bedankt Roeland
Goed om te horen :)
Dank!
Oke. Thanks!
[…] UPDATE: Vind hier mijn artikel over iOS 7 Beta 4. […]
hoe kom jij op dat waar je kan updaten want ik heb een windows comuter
Kun je iets specifieker zijn, want ik begrijp je vraag niet.
Mijn download stopt steeds rond de 50%. Enig idee hoe dit kan komen? Genoeg ruimte beschikbaar.
Ligt aan Mega in combinatie met je browser. Mijn advies is probeer een andere browser, zoals de laatste versie van Firefox.
Ik heb alleen wifi bedank
YW :)
Ik heb ipad 3 ( 10b329) maar welke moet ik dan downloaden ?
Welk model heb je? Een met 3G of alleen de WiFi? Met 3G download je de GSM-versie, zo niet, dan de WiFi-versie.
Kan ik mijn tel upgraden zonder problemen als de officiele versie uitkomt van ios 7, zodra ik hem eerst op deze manier op mijn tel zet?
Die vraag wordt beantwoordt in de meest gestelde vragen ;)
Het dmg bestand de iPhone 5 (model A1429) zegt: geen activeerbare bestandssystemen..?
Ik zie het ja… Heb nu een andere link geplaatst. Werkt het nu wel?
Yes! Bedank voor de duidelijke uitleg. iOS 7 met succes op mijn iPhone 5 geïnstalleerd!
Vet! Graag gedaan en bedankt voor de feedback.
Ik krijg nu als ik me Iphone aan me (windows) pc aansluit dat hij de aangesloten iphone niet kan identificeren. Kan ik hier wat aan doen of moet ik hem proberen via de internet download? Heb het nu gedaan via de wifi.
Inmiddels verholpen! Heb I-Tunes eraf gehaald en opnieuw geïnstalleerd en nu herkent die hem wel.
Gelukkig maar :) Bedankt voor het delen van de oplossing.
Dit kan niet btw omdat die me iphone niet herkent natuurlijk
Had in beta 3 problemen met pushbericht meldingen. Van facebook en instagram krijg ik wel meldingen, alleen word er geen geluid of trilfunctie afgespeeld, heb hem net geupdate naar beta 4 maar ook daar blijft doet die het niet.. Iemand enig idee waar het aan kan liggen en hoe ik dit kan oplossen?
Ik denk dat dit iets is dat via de apps van de aanbieders zelf opgelost zal moeten worden.
Hallo beta 3 over the air geüpdatet en het werkt perfect geen problemen ondervonden tot nu toe via wifi
Yep, ik heb het zelfde ervaren :) Thanks voor de feedback.
Hier via OTA (WiFi) van beta 3 naar beta 4 ge-update zonder problemen.
Merk dat alles een stuk sneller werkt.
Dank voor de compliment! Werkt hier ook een stuk sneller dan voorheen. Wist niet dat je een duimpje kon doen op Discus :)
Bericht via iPhone geplaatst……zou niet eens weten hoe een duimpje te plaatsen op Pc of Mac ;-)
:)
Ik las ergens anders op een forum dat je ook iTunes 11.1 beta moet hebben, anders krijg je een foutmelding, klopt dat?
Dat is mij nog niet ter oren gekomen. Maar als het zo is, dan hoor ik het graag! Dan probeer ik iTunes 11.1 beta ter download aan te bieden.
Bedankt voor je input.
Betekent dit dat je met een Windows 8-laptop niet kunt upgraden van iOS 6.1.4 naar iOS7 bèta 4?
Had nog een klein vraagje: als de Golden Master uitkomt en je hebt dan deze versie maar je wilt daarna de Final installeren. Dan moet je dus eerst downgraden naar 6.14. Is het wel mogelijk om de back-up van de Golden Master te gebruiken bij de Final? Aangezien deze versies nagenoeg identiek zouden moeten zijn…
Dat is een goede vraag, waarvan ik vermoed dat het antwoord ‘ja’ is. Ik adviseer je toch echt om een backup van iOS 6 te maken, in het geval het niet zou werken.
Je kan dan eerst terug gaan naar iOS 6, die oude back-up herstellen om vervolgens te upgraden naar iOS 7 Final.
Zover ik begrijp kan je het nu nog installeren met de huidige laatste versie van iTunes. :)
Het is gelukt hoor! :-)
Goed bezig!